برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

محصولات کافه و رستوران

اتمام موجودی کالا
بدون گلوتن بدون قند تولید شده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه مناسب برای روی پنکیک و فرنچ تست تهیه شده از شیره افرا (محبوب ترین طعم برای سیروپ پنکیک در آمریکا) کشور تولید کننده: آمریکا

رستوران و کافه زدن ایده ایست که در ذهن اغلب افراد جامعه حداقل یک چراغ امید بخش را روشن کرده است اما بخاطر سختی تهیه ی تجهیزات آشپزخانه و مواد اولیه و کیفیت این مواد اولیه که موجب جذب و بازگشت مجدد مشتری میشود خیلی ها این چراغ روشن را خاموش کرده اند.

با توجه به تغییرات دائمی قیمت ها و کمبود مواد درجه یک یا مشکل تاریخ انقضای این محصولات، حجرک تصمیم گرفته است جهت تامین نیاز های جامعه ی رستوران داران و کافه داران و در جهت حمایت از کسب و کار های ایرانی محصولات درجه یک مواد غذایی مصرفی این صنف را عرضه کند.

همان طور که میدانید مشتریان، جذب کیفیت ارائه شده ی شما توسط مجموعه ی شما میشوند، مواد اولیه ی درجه یک و باکیفیت که با قیمت بالا تهیه نکرده باشید و همچنین باعث صرفه ی اقتصادی و باعث کیفیت بالای محصولات و بازگشت مشتری شود بسیار سخت است.

حجرک با ارائه ی این محصولات که در مناسب ترین حجم مصرفی و با بالاترین کیفیت و با تاریخ انقضا و تولید کاملا مشخص عرضه میشود از اغلب جنس ها و عرضه کننده های فعال، کیفیت و قیمت مناسب تری را به شما ارائه میدهد.

جذب و بازگشت مجدد مشتریان خود را در کنار تجهیزات آشپزی با کیفیت خود به حجرک بسپارید!

ادامه مطلب

فهرست

پشتیبانی

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود و ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود و ثبت نام