فیلتر توسط
American Garden سیروپ پنکیک 710 میلی لیتر امریکن گاردن American Garden سیروپ پنکیک 710 میلی لیتر امریکن گاردن
پیشنهاد ویژه محدود
147,600 تومان 164,000 تومان
‎−10%
بدون گلوتن تولید شده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه مناسب برای روی پنکیک و فرنچ تست تهیه شده از شیره افرا (محبوب ترین طعم برای سیروپ پنکیک در آمریکا) کشور تولید کننده: آمریکا

رستوران و کافه زدن ایده ایست که در ذهن اغلب افراد جامعه حداقل یک چراغ امید بخش را روشن کرده است اما بخاطر سختی تهیه ی تجهیزات آشپزخانه و مواد اولیه و کیفیت این مواد اولیه که موجب جذب و بازگشت مجدد مشتری میشود خیلی ها این چراغ روشن را خاموش کرده اند.

با توجه به تغییرات دائمی قیمت ها و کمبود مواد درجه یک یا مشکل تاریخ انقضای این محصولات، حجرک تصمیم گرفته است جهت تامین نیاز های جامعه ی رستوران داران و کافه داران و در جهت حمایت از کسب و کار های ایرانی محصولات درجه یک مواد غذایی مصرفی این صنف را عرضه کند.

همان طور که میدانید مشتریان، جذب کیفیت ارائه شده ی شما توسط مجموعه ی شما میشوند، مواد اولیه ی درجه یک و باکیفیت که با قیمت بالا تهیه نکرده باشید و همچنین باعث صرفه ی اقتصادی و باعث کیفیت بالای محصولات و بازگشت مشتری شود بسیار سخت است.

حجرک با ارائه ی این محصولات که در مناسب ترین حجم مصرفی و با بالاترین کیفیت و با تاریخ انقضا و تولید کاملا مشخص عرضه میشود از اغلب جنس ها و عرضه کننده های فعال، کیفیت و قیمت مناسب تری را به شما ارائه میدهد.

جذب و بازگشت مجدد مشتریان خود را در کنار تجهیزات آشپزی با کیفیت خود به حجرک بسپارید!

ادامه مطلب

فهرست

پشتیبانی : 243 977 66 - 021

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود و ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود و ثبت نام