خدمات

پرداخت وجه درب منزل:

فروشگاه اینترنتی حجرک به منظور رضایت خاطر مشتریان از خرید و جلب اطمینان آنها امکان پرداخت تمام هزینه سفارش هنگام تحویل کالا درب منزل را فراهم کرده است. همچنین خریداران می توانند از طریق درگاه اینترنتی به طور آنلاین نیز هزینه سفارشات خود را بپردازند.

 

ارسال سریع:

فروشگاه اینترنتی حجرک تمام سفارش های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان می رساند. کلیه سفارش های مشتریان تهرانی طی 2 روز کاری از طریق پیک مخصوص حجرک تحویل داده خواهد شد. سفارش مشتریان شهرستان های غیر تهران نیز از طریق پست تی پی ایکس ظرف 3 تا 4 روز کاری ارسال می گردد. در صورت هرگونه سوال می توانید با شماره 02166977243 تماس حاصل فرمایید.

 

ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز:

فروشگاه اینترنتی حجرک به منظور تضمین کیفیت و اصالت محصولات خود و آسایش خاطر مشتریان از خرید، در صورت وجود مغایرت میان مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات و تصاویر وب سایت و یا آسیب دیدگی و پارگی ناشی از حمل و نقل تا 7 روز کاری محصولات را باز پس گرفته و هزینه آن را به طور کامل تقدیم خریداران می کند.

 

تضمین کیفیت بالا:

فروشگاه اینترنتی حجرک به منظور اطمینان مشتریان از خرید آنلاین کیفیت و تاریخ مصرف طولانی مدت تمامی اجناس فروشگاه را تضمین می کند.

 

تضمین پایین ترین قیمت:

فروشگاه اینترنتی حجرک با عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات خوراکی و بهداشتی، خرید با پایین ترین قیمت در مقایسه با دیگر فروشگاه ها را تضمین می کند.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو