آشنایی با قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم

آشنایی با قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم

ویژگی‌ها و فواید قرص ماشین ظرفشویی پلاتینیوم فیری

شما می‌توانید با خیال راحت هر چیزی که دوست دارید را بپزید و قرص ماشین ظرف‌شویی پلاتینیوم فیری، تمام ظروف کثیف را تمیز خواهد کرد.

این قرص ظرف‌شویی تمامی رسوبات باقی‌مانده از غذاهایی مانند پاستا، برنج، تخم‌مرغ و گوشت را از بین می‌برد، همچنین در برابر چربی‌ها به‌ خوبی عمل کرده و ظروف را به‌خوبی تمیز می‌کند.

این محصول ماشین ظرف‌شویی را از چربی‌ها پاک می‌کند و ماشین ظرف‌شویی و ظروف را درخشان می‌کند. (برای حذف آهک از پاک‌کننده ماشین ظرف‌شویی یا روش دیگری استفاده کنید.)

تمیز کردن مواد غذایی با کیفیت عالی

قرص ظرف‌شویی پلاتینیوم فیری حتی سخت‌ترین کثیفی‌ها را تمیز می‌کند. پودر این ماده شستشو حاوی آنزیم‌هایی است که رسوبات سخت مواد غذایی مانند پاستا، برنج، تخم‌مرغ و گوشت را از بین می‌برد،درحالی‌ که مایع منحصربه‌فرد برای پاک کردن چربی‌ها و درخشان کردن ظروف به کار می‌رود.

از بین بردن چربی‌های ماشین ظرف‌شویی

این ماده بسیار قدرتمند است و حتی چربی‌های ماشین ظرف‌شویی را نیز از بین می‌برد. این کار از انسداد و ایجاد آهک در صافی‌ها و بازوهای اسپری کننده جلوگیری می‌کند. فقط با یک ماشین ظرف‌شویی تمیز می‌توانید ظروف واقعاً تمیز دریافت کنید.

عملکرد عالی در چرخه‌های کوتاه شستشو

این پاک‌کننده 3 برابر سریع‌تر حل می‌شود و هیچ لکه‌ای باقی نمی‌گذارد و برای شستشوی سریع انتخاب فوق‌العاده‌ای است.

درخشان کردن ظروف                

این پاک‌کننده تمامی چربی‌ها را از بین می‌برد و سطوح شفاف و درخشان به شما برمی‌گرداند. ماشین ظرف‌شویی نیز پس از هر بار استفاده برق می‌زند.

نوشته شده در 1396-09-20 توسط درباره برند های بهداشتی و... 0 1077

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد